My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Dilbert'ın patronu da seyahatte :)) | Main | Vandalları ezip geçtik!!! »

September 01, 2005

Comments

Rişe Özkan

Insanin kendini yollara vurasi geliyor arkadasim bu filmi izleyince, muzik secimin de cok kral olmus.

Eko

Gerçekten müzik seçimi süper olmuş, yolunu izini bilmeden dolaşmak tam yaptığınız iş... Bu amerikan futbolu maçından da görüntüler bekliyorum, özellikle mactan once ön sıraya çıkıp tribunlere 3lü çektirmen ve santrayla beraber bir omuz omuaza yaptırman garbian ameriakliların hayatında derin izler bırakacaktır...Ya da "ölmeye ölmeye geldik" tezahüratlarını ingilizceye falan cevirin onlar da bu tip maclarda prim yapabilir...

Concon

Ayy Ekom yaaa...Valla Seni seviyorum ha... Yorumu okurken bunu yazsa yazsa kocam yazar demiştim. Sen çıktın...Çok güldüm valla....Barış Bey vatana dönsünde onu önce Ali Sami Yen'e sonrada Şükrü Saraçoğlu'na götürelim ( sen gelmezsin ama).... Büyük Fenerbahçemizi görsün...Yıllardır çocuğu Galatasaraylı yapamamışsınız. Bende bırakırsam gidip Amerikanyalı adamları destekleyecek. Fenerbahçemiz bir taraftar daha kazansın:)

Levend Özkan

Birbirinizle yazışmayınız sayın Akkiriş ailesi (diyerek ben de sizinle yazışmış oldum). Bu meydan Barış'ın meydanı, kulüp kavgalarını geride bırakalım. Hem bu adamın döneceğinin de bi garantisi yok henüz:) Kafasina esip beğendiği bi yere çadır atıp "aha ben burada kalıyom bundan sonra" diyecek bi potansiyel var kardeşimizde. Öperim Barış'cığım.

The comments to this entry are closed.