My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Vandalları ezip geçtik!!! | Main | Katrina nın ardından »

September 03, 2005

Comments

Hakan

Yav ben de bakıp bakıp bu adama mesaj yazacak biyer yok mu şu sitede diyodum, varmış meğerse, bilgisayarcı olacaz bi de !
Barış, üstadım, heyecanla takip ediyorum seni, bi de biyerlerden uçarsan tamam olacak ! (annen okumadan kaçayım ben hemen :)

unutmadan güzel bir gezginin el defteri bakmanda fayda olabilir...

http://www.bootsnall.com

azmi bulut

helal kardeş. kendini kaybetme oralarda. ee ne de olsa türk kanı dolaşıyor damarlarında:))

zeki

Giderek azalan blog girisleri barisin kucuk-amerikan-universite-koyu gerceginin farkina vardigini ve sikintidan patladigini tahmin ediyorum. Haydi ama, kap su vizeyi de kurtul artik diyorum... Bazilarimiz icin kurtulus vize almak kadar kolay degil ne yazik ki.

Barış

Yok Zekucuuum, daha sıkıntıdan patlamadım, zaten die Familie ile gayet memnunuz, yani ben memnunum, onlarsa hayatlarında yapmadıkları yiyecek alışverişini yapıp, bana yemek yetiştirmeye çalışıyorlar daha çok sanırım. Meksikalı Rodriguez'i bugün yine aradım, bu hafta cevabın gelecek diyor, hadi hayırlısı, gerçekten artık belli olsa fena olmaz, ben de daha fazla uzatmayayım Amerika'yı hakkaten. Bloga yazamayaşımın sebebi ise ayrı, network'unu kullandığımız komşu Labor day tatiline gitti sanırım, internetlerimiz kesikti 1-2 gün..:)

irem

Selam Barış ,
bakıyorum herkes yani ben de dahil , en az senin kadar hevesliyiz , seyahatin egzotik kısmını aceleyle bekliyoruz, yakında 'Move on Barış ' diye yazmaya başlarsak hiç şaşırma derim :-) Gerçi ben memnumun orada olmandan , blogunda mutlakla bir konu oluyor Amerikalı aileyle ilgili , merakla okuyorum. Aile meşhur oldu valla :) Suzi ne yemekler yapıyor , bir kaç görüntü ekle derim ...

The comments to this entry are closed.