My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Mexico City'de çocuk olmak... | Main | Günün Sorusu!!! :) ??? »

September 19, 2005

Comments

Hakan

Olm manyak uçulur burda yahu, havadan fotolarını çekmek de ayrı bi zevk olurdu ! her rüzgar yönüne kalkış mevcut, piramit bandında yelken uçuş zaten garanti, artı bulutlar da güzel termik habercisi ..
Neyse sen gezmene bak, ben bizim yamaçparaşütü yarışmasından yeni döndüm de nereye baksam öyle görüyorum bu ara :)

Suzi Mayer

Ya Hanscan, hakkaten gittin, ordasin, her gun baska baska fotolar falan yukluyosun ya inanamiyorum. Biz de aynen biraktigin gibi, ayni yerdeyiz. Gerci bi fark var sanirim, artik yemek olayini tamamen cikardik gunluk programdan, sadece calisip uyuyoruz simdi :)) Bizim icin de gez eglen. Ikisini de uzunca bi sure kendimiz yapamayacagiz anlasilan.

ebru bescelioğlu

sizi sahsen tanımıyorum ancak seyahatinizi zaman zaman takip ediyorum... ilk gunden itibaren "bravo cocuga, ne guzel yapmıs, hayat kısa, insan istediği seyleri hemen yapmalı..." deyip duruyorum cevremdekilere... içten içe sizi kıskanmıyor da değilim hani :-) gördüklerinizi ve yasadıklarınızı herkesle paylastıgınız için de sizi ayrıca tebrik ederim. bir çok insanın ufkunu genişletiyorsunuz... bundan sonraki yolculuklarınızın da keyifli ve rahat gecmesini temenni ederim. sevgiler, ebru bescelioğlu

atila

wouww...great wishes...ebruyu daha çok merak ettimşimdiiyimi:p

ATİLLA

...

The comments to this entry are closed.