My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Bugün Kübaya geçiyorum... | Main | 8 inde Ekvatordayim! »

October 20, 2005

Comments

zek

su leidis olayini bir acsak diyorum bariscigim, ne is??

suzi

Valla benden uzun yasayacaksin Zeki, tam onu diyecektim ben de.

concon

Barış burada halk sokağa döküldü, evin telefonları kitlendi....Kimdir bu Leidis...Halk açıklama bekliyor...

nikto

leidis seyidalidis mi ? yunanlı futbolcumu buldun oralarda noldu ? yoksa dizde puro saran bir abla mı ? hala o olaya takık vaziyetteyim bende yahu...

Cuzo

Ya Barış rica ediyorum şu Leidis hepimizin tahmin ettiği kişi olsun ve yine umduğumuz anılar ve fotoğrafları içersin. Sakın kalkıp bu bindiğim taksinin şöförü, bana yemek yapan teyze, otobüste karşıma oturan amca gibi şeylere girmeyelim. Öyle olsa bile girmeyelim kandır bizi razıyız.

Bu arada yarın Meksika Büyükelçiliğine hep beraber gidip siyah çelenk bırakacağız. Bunlar kendilerini ne zannediyorlar kalkıp seni sınırdışı etmişler. Ben de bana verilen fahri konsolosluk ünvanını iade edeceğim. Sen merak etme onlar kimle uğraştıklarının farkında değil. Ticari ilişkilerimizden gittiğimiz Meksika restaunrantlarına kadar herşeyi gözden geçireceğiz.

Memet

Valla Leidis ev sahibinin kızıdır diye düşünmüştüm. Lakin Onun adı Diana'ymış.Anlat bakalım kimmiş bu hatun kişi?

Ozi

Selam dostum, daha dün konuşuyoduk valla cuzo'yla. Aha da comment yazmış yaşıyo diyerekten. N'oldu? Al işte sen istedin Allahın Cuba'larında macerayı, buldun:)) Bi daha ki sefere elin Cuba'lı taksicilerini bırakda yanık tenli purocu hatunlarla resim çektir!!!

Nihan

super magazin bile var:))iyi yolculuklar baris..

anne

maceralarını izliyoruz!!!. arada sesini duymak hosumuza gıttı. hatta yas gununde maıl cekebılmeyı becermıs olmak daha da hosumuza gıttı. makınanı daha medenı bır yerde tamır ettırebılırsın herhalde. kendıne ıyı bak eglen keyfını cıkar.

irem

arkası yarın dı ,5 günde 1 ol duu Barış,detaylarını merak ediyor kitlen! hikayenin başını verdin , gerisini herkes dilediği gibi mi tamamlayacak napcaz? yol göster bize :) iyi gezmeceler, sevgiler

cubano

Barış selam..
Uzun süredir havana'daydım ve yeni geldim,valla aynı insanın oraya yerleşip kalası geliyor ama para bitince mecbur dönüyosun.Yabancıları çalıştırmıyolar:)Casa de la musica'ya kesin git derim,Kübalı hatunlarla salsa yaparsın orda ama cepteki paralara pasaportada dikkat et salsa sırasında yürütüyolar,başıma geldi onun için söylüyorum:)
Saat sabah 10,İstanbul'da ofisteyim ve Küba'yı düşünüyorum.Bundan büyük işkence yok,bulunduğun yerin tadını çıkar..

azmi

ii bakalım dostum seni tekrar görmek güzel.

zek

Aklima Goa'da tanistigim 6 ayligina hindistani dolasmaya gelip, sonra deniz, kum, palmiye ucgeninde goaya yerlesen 6 ay boyunca orada yasayan ingiliz bir grup geliyor nedense...

Baris bey baris bey, dunya turu dedin, blog dedin vatandasi kandirdin, bunun hesabi elbet senden sorulur, halk ayaklandi, nerede devlet, nerede baris diyor, ona gore.

can

sayfanın adına yakışır davranmaya devam...BARIŞ NEREDE??? bul bulabilirsen....

aane

arkadaslarından daha fazla merakta olan bizi de unutmasan iyi olur. sonunda onuc gundur haber alamadık.

The comments to this entry are closed.