My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« YASIYORUUM!! | Main | Quito / Ekvadordayim sonunda.. »

November 04, 2005

Comments

can

sayfani her gün sıklığı ile takip eden ve uzun süredir yazmadığın için artık süreyi 3-4 güne düşürdüğümüzü ve bugünde yazını görünce sağlığının yerinde olduğunu görmek güzel.Bu arada bayramın kutlu olsun.Herşey Türkiye'de yolunda belki senin dünya turun sonunda geldiğinde Levent'te 300 metre boyunda iki kule ve önünde beyaz örtülerle gezinen tipler görebilirsin hatta 4.Leventin yeni adı da sen gelene kadar 4.Dubai olarak değişir mi bilemiyoruz ama sakın İstanbul olmadığını düşünme.

emre

Baris munihteyim ve 2 gun sonra dogu almanyaya geciyorum. coldplay konserini izlemek icin... ara vermene uzulmustum ama bir sebebi vardir herhalde diye hep dusundum. alman klavyelerinde y harfi hep en sol altta deli olucam... bavyera birasi-sosisi-arabalari cok guzelmis....

Cuzo

Lan Barış senin yüzünden Meksika'yla tüm ilişkilerimizi koparttık zaten şimdi bi de Küba ile uğraştırma bizi. Taa oralardan yazdığın şikayetlerin burada etkisi çok büyük oluyor sevenlerin üstünde. Bunları düşünerek olaylara sağduyulu yaklaşmanı tavsiye ediyorum.

Not : Ekvator'dan yazacakların kısmına sevgilin Leidis hakkında yazacaklarını eklememişsin hatırlatmak istedim.

Algur

Ne siteni takip edebiliyorum, ne de arkadaslarimdan senin maceralarini dinleyebiliyorum. CUNKU canim cekiyor!!! Bu kadar basit.
yeni yilin ne getirecegi belli olmaz. belki de daha onceden piyango filan cikar.
eline, gozune saglik
sevgiler
alper
Kart icin cok sagol!

The comments to this entry are closed.