My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Guzel (olmayan?) Anlar - 5 (Cok yalnizim be ATAM!!!) | Main | COTOPAXI deydim!!! »

November 24, 2005

Comments

Rişe

Yav tam ben de sana iki kelime moral desteği çıkacaktım, kendine gelmişsin bile! Oh canım benim, tabi ya, insan aynı duygusal iniş çıkışlardan burda daha da sık geçiyor boşluktan, aynılıktan... Her an yeni bir şey görmek kadar güzeli mi var?

ersoy

yaw Barış biz bu kanaldan an ve an senin yanındayız aslında. vallahi sen "post" ettikten sonra "Update alert" gelmeden, ve dahi sen post etmeden evvel okuyoruz yeni macerayı. yorum yazmadım şimdiye kadar ama takipteyiz bil! Plaza "insanlarının" ruhunu başka kıtalarda gezdirip, havalandıran bir nefersin sen!!! Eminim benim gibi sessiz sedasız bu maceraya eşlik eden, şu an tam sayı veremiyorum ama, ne milyonlar var arkanda! Bu sinerjiden güç al!!! ama baktın ki olmuyor, sen yine yan masadaki Almanlara takıl, o da işe yarar. saygılar...

canartine

Geçenlerde izlediğim filmde yürüyerek asya kıtasını gezen,çocuk kız arkadaşına dönüp "kendimi çiçek tozu gibi hissediyorum sanki hep başka topraklarda daha değişik bir renk açacakmışım gibi... Onun için de rüzgar ile sürüklenmeye bıraktım kendimi" dedi..Boşver dostum türkiye,istanbul hep aynı... her gün 34 km'lik yolu 2.40 dakikada alıyorum.Akşam haberleri açtığımda sayısal lotosuna bakılmadığı için büfede 2 kişiyi öldüren öğretmenin haberi ile irkiliyor,bazen senin gezini düşünüp ne kadar şanslı olduğuna karar veriyorum.Bugün yemek masan boştur ama ileride bu maceran sonlandığında taksimde vereceğin geliş partisinde resimler,anılar,tshirtler,posterler derken ileride kucağına alacağın yavruna anlatacağın o kadar güzel hikayelerin olacak ki o zaman masaların hep dolu olacak...
hiç üzülme kaybettiğin insanlar onları andığın sürece seninleler.aynı kaderi seninle paylaştım.askerde dedemi kaybedip, cenasine nöbetim olduğu için gidemedim.sadece 4 saatlik bir nöbet için...!


Cuzo

Senin gozlukleri takar dönerimizi keseriz. Bu konuda know-how eksiği var bizde ama neyse ben öğlenleri birkaç dönerciyi izleyip öğrenirim. Zaten nolucak ki döndüre döndüre öğreniriz.

Ama bir alternatif daha var sen orada "Shawarmaci" nasil yapiliyor ogrenirsin sonra burada ondan acariz. Aslinda ogrenmesende olur nasil olsa kimse ne oldugunu bilmiyor bu ondan deriz satariz.

Zaten burada baya ünlendin sen gazeteye falan ciktin. Onları duvarlara asar ünlü gezgin Barış'tan dünyanın en güzel yemeği Shawarmaci der, millet bunun sucuklu tosttan bi farkı olmadığını anlayana kadar biz köşeyi döneriz.

Nuray

Selam Baris,
Yureginizin goturdugu yerlere gitmeniz ne guzel.Dogrusu sizi kiskandim.Ispanya'ya gittigimde Guney Amerikaya gitmeyi kafama koydum.Su siralar Kolombiyali bir arkadastan ispanyolca ogrenmeye calisiyorum.Umarim bende birgun sizin gibi cesur olup yuregimin sesini dinlerim.Azteklerin diyari Peru'da bol sanslar..

anne

26 kasim cumartesi hurriyet gazetesi ekinde "orsa" da resimli haberin var. sakliyorum.

hakki

Barisim, yav Ekvator'a kadar gitmisken kardes ulke Kolombiya'ya da gitsen de benim 2. vatani da gorsen. Biraz tehlikeli ama gormeye deger ulkedir. Sana Bogota'da kalacak yer de ayarlarim. Benden selam soyle Los Andes'e. Hasta luego, hakki :)

The comments to this entry are closed.