My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Peru'da Pisco icilir!!! | Main | Helal olsun UZAYLIYA!!! »

December 21, 2005

Comments

anne

ucagi indirmeden evvel coldeki cizgilerin de fotografini cekebilmissindir insallah. enteresan olabilirler. machu pıchu dan bol resim isteriz.

zeki

trilyoner oldun mu nedir kac tane takvim sattin sen? Baksana bir ucuyor, bir sandboard yapiyor, sonra ozel ucak, baris bey baris bey kimse henuz takvim alamamis diye duyuyoruz, bu degirmenin suyu nereden geliyor, belgeleri gorelim.... heh heh

Eko

Hakikaten sen orada banka mi soydun naaptin bu hafta pek bi aktiviteli gecti, biz de burada kiskancliktan catliyoruz...

Cuzo

Barış oğlum dön evine artık hepimiz çok perişanız affet bizi. Sana yaptıklarımızdan dolayı çok üzgünüz.

Lan Barış ben takvimimi isterim yoksa seni Tüketici Haklarını koruma derneğine şikayet edicem. Paraları peşin peşin topladın sonra yurtdışına kaçtın alçak herif.

Müge

Barış'çım ben aldım takvimimi, eline ayağına sağlık:)

Senin sandboard ve surf hikayelerini kıskançlıktan okuyamadım bile, o kadar yani:) Kameranı da yaptırmışsın galiba, hayırlı olsun...

Ben de Machu Piccu'dan bol resim ve görüntü isterim...

Kendine iyi bak,

Müge

Hakacho

Valla helalerin helali sana..Bu sayfayi gezerken birde sayfada tek olan ve download ettigim Kuba muziginide aciyorum''Lagrimas Negra''sankim bende ordayim..Kiskanclik iste nolcek..Ama her seferinde ''NAZAR DEGMESIN ''diyorum merak etme.Fakat bende daha cok ozgun muzik isterim!!!Sayfaya koysana gittigin yerlerin muzik orneklerinden??

alp

nazar değmesin butonu yapar mısın sayfanın bir yerine bastığımızda istanbul resmi cıksın yaşadığımız yeri unutmayalım böylelikle :)

The comments to this entry are closed.