My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Barisnerede.com 2006 Takvimi!!! | Main | Haftasonu Maceram- 1 (İstanbul'daydım!!!) »

December 06, 2005

Comments

Sencer KAN

Barış'çım her şeyi düşünmüşsün de :) bizi hiç düşünmemişssin yahu..! ( [yahu] bu sesleniş malum pek moda)

Elin Küba'sında kaldın, sesin soluğun çıkmadı da günlerce, meraktan iç çamaşırlarımızı vücudumuzun ÜST ! bölgelerine geçirdik dün gibidir; daha tazedir...
Etme eyleme bizi sensiz, öksüz bırakma...

Site güncellendi diye e-posta geliyor, nasıl seviniyor, siteni nasıl sevinçle!!! görüntülüyorum bana, bize sor..

Bu arada video kamerandan haber yok anlaşılan, bari fotoğraf makinenin video kayıt özelliği ile şenlerdir bilgisayrlarımızı, gönüllerimizi be barış..

Kucak dolusu sevgiler..

Yolcudur ABBAS bağlasan durmaz...!!

Cuzo

Barış olm fantazini okurken gulmekten yariıldık burada arkadaşlarla. Seni kurtarmaya geleceğimizi yazmamışsın ama. Hani olur ya kimse yardım etmeyince kurbanın arkadaşları gelir ve 1001 macerayla esaretten kurtarırlar zavallıyı :)

Neyse biz şimdi kanatçıya gidiyoruz. Ardındanda künefe yeriz herhalde.

anne

bizi bir milyon dolarcik icin kosusturma zahmetine sokmadigin icin tesekkurler. tabii guncel uyarilar sitesini ezberleyip ara sira hatirlacagimdan emin ol.

zeki

kokain uretiminden ne olacak canim, sende avrupaya esrar dagitiminin anayolu olan bir ulkeden geliyorsun. Turkum deyince hemen dagitim isleri icin seninlke pazarliga baslarlardi, bak diyorum sana takvim falan yalan is, heh heh...

hakki

Barisim,

ayip ettin ya, insan gitmezmi hakki kardesinin 2.memleketine, sana ne guzel kalacak yer ayarliyacak gezi programi hazirlayacaktim :( ama otobusle gidilmezdi tabii kesin kacirilirdin iyi yapmissin. SUERTE!

The comments to this entry are closed.