My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Buenos Aires'te surpriz bulusmalar! | Main | Uruguay da yasanmaması gerekenler...! »

February 04, 2006

Comments

fotograf sanatini konusturan fotolar yerine sehrin guzelliklerini ne iyi olurdu.

Erdal Yener

Selam,
2000 yılından 2001'e geçerken Buenos Aires'teydim. Boca'da hediyelik eşya satışı yapılan eski bir şehir hatları vapurunda boncuk satarken tanıştığım yazar ve ressam Arjantinli bayanın adını ne yazık ki anımsayamıyorum. Bizi atölyesine davet etmişti. Yılbaşı gecesini de onun önerisiyle Boca'da , yerli halkın eğlendiği bir tango barda geçirmiştik. Boca'nın rengarenk evleri ışında Buenos Aires'i çok sevemedim. Çünkü oraya Rio'dan geçmiştim. Sanırım bundan sonraki duraklardan biri orasıdır. Bence dünyanın en güzel şehrine selamlar..

Eko

Olum bu kadar resim koyup da stadin resmini koymamak olur mu?Hemen hafta sonu maca git ve kale arkasinda mumkun oldugunca ust siralarda durmaya bak, sonra gol olunca hurraa asagiya ondekileri ezmeye.....

emre

hay agzınla bin yasa eko.. yola cıktıgı gunden beri yap diom. yapamadi gitti.. deli etti beni..kurban oliim bir golde asagıya ak. bunu videoya filan cek bariscim ya

seray

selam Baris,

sen kimsin diiceksin simdi ama ben emir'in birlikte calistigi (ne yazik ki) plaza arkadaslarindan birisiyim.. Bize senden bahsetti ve ben senin icin fanclub kurmaya karar verdim. Valla helal olsun! Gez toz gelme buraya hic :) Buenos Aires super gorunuyo bu arada, Machu Pichu'daki resimler harika zaten. Umarim bigun bizde senin yollarindan inca trail de yuruucez :) kendine iyi bak!

Cuzo

Olm bize Arjantin BA diye salıncak fotoğrafı, pancur fotoğrafı falan gönderip duruyorsun.

Bak yakında takvimin yeni halini piyasaya süreceğim 1 alana 1 bedava yapacağım sevigliler günü dolayısıyla bu yüzden şöyle bol bol tangolu sarmaş dolaş Arjantin'li fotoğrafı koy siteye de hemen kopyalıyım. Türk olmasın fotolarda satmıyor burada onlar.

The comments to this entry are closed.