My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Cemil ín drami - Isauraya selam olsun! | Main | Tesekkurler VERONIQUE!! »

March 21, 2006

Comments

alpy

o kadar uzun yolculuk sonrasında avustralyaya vardığında çok iyi bir hemoroid uzmanı tanıyorum yarana bakacak.Dostum uçak yolculukları pahalı da hayatından da pahalı değildir sanırım birşeyler yapıp 2 takvim arası küba purosu satışına bağlı bir anlayışla bu işi uçakta halletseydin bu arada otobüsle 56 saat süren yerin uçakla gidilebildiği noktada sağlamdır edasıyla seni takip ediyorum.

gunes

Vallahi helal olsun Baris. Ben 36 saatine bile cesaret edemedim, 56 saatin dusuncesi aklimdan bile gecmedi. Bana oyle geliyor ki ucagin pahaliligindan, cok bir rekor denemesi girisimi gibi bu. Basarilar! sevgiler...

Cuzo

Bu yolculuk için ayrı bir site aç Barış.

Not : Otobüsün şöförleriyle (umarım birden fazladır) fotoğraf çeksene bizimkilere benziyor mu merak ettim.

dilayra

bu gidişle zor!
kim tutar seni. sen gittikçe bir yerlere, avunuyoruz biz de şimdilik.

HAKAN TEKIN

NE BU 56 SAAT? YENI CIKAN NOKIA TELEFONUN PILININ STANDBY KONUMUNDA DAYANMA SURESI MI?
YA ADAMIM, SENI ORALARA MACERAYA YASA DIYE GONDERDIK, SADIST FAALIYETLERDE BULUN DIYE DEGIL...
SANA GUZEL BIR OYMALI KAKMALI TAHT-I REVAN YAPTIRIYORUM, BIR SONRAKI SEYAHATINI TAHTIRAVAN ILE YAPARSAN, AYRAN FIRMAMIZIN IKRAMI OLACAKTIR :)

zeki

mazohist

zeki

sili otobusleri biraz sile otobusleri gibi galiba, daha dun aksam bir tanesi yardan asagi ucmus diye haber gecti, aman diyim dikkat.

Gökhan Ince

Türkiye içi maximum bir 36 saatlik şark expressi-tren seferine çıkmıştım seninle kapışabilecek, zaten daha uzun bir yolculuk ancak motorsuz beygirlerle mümkün memleketimizde. Yatcaz-kalkcaz-yatcaz-kalkcaz-yatcaz-kalkcaz kavramına yeni bir boyut kazandırmışsın, mekanı otobüse taşıyarak.

The comments to this entry are closed.