My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Dünyanın bu tarafından haberler | Main | Uzun süren sessizliğin ardından... »

May 17, 2006

Comments

Eko

Ben en çok bagajdaki abiyi sevdim...Anlattigin tribun manzarasi ornegin Pazar gunu ASY'de yasananlarin yaninda hakikaten coook bayik kaliyor...Spor musabakalarinda fazla gelismis seyirci cekilmiyor malesef...

Zeynep

Senin gibi insancil bir insana ezeli rakibine karsi duydugun nefret hissini bu kadar acik bir dille ifade edebilmeyi hic yakistiramadim. Blogunu ziyaret eden tahminimden de fazla kisi oldugundan eminim, boyle hassas bir zamanda boyle talihsiz bir yorum yapmani Turkiye'den uzun suredir uzak olmana, suan burada yasananlari birebir yasayamamana ve avustralya futbolu seyrederken insanlarin hallerine isyan edip de 'aah nerde guzel ulkemin fanatik taraftarlari' hissiyatinin vermis oldugu gaza bagliyorum.

Baris

Ben yokken kötü bir şeyler oldu galiba?? Gelen mailleri de okuyunca zamanın hassas - esprimin kötü olduğuna inandım artık, yani ESPRİ olduğunu düşünerek yazmıştım; ben çok küçükken AliSami Yen stadında ezilme tehlikesi atlattığım günden beri futbolla HİÇ ilgilenmiyorum bile :)Canım ülkemde futbolun politikadan bile hassas olduğunu unutmuşum hakkaten demek ki; neyse kimseden nefret falan etmiyorum gerçekte, sonuc olarak kusura bakmayın... (kusura bakanlar:)

visually addictive

Barısin kafa göz yarmanın, kursun saydirip balkondan bakan cocuklari vurmanın degil heyecanin, butunlesmenin egemen oldugu taraftari kasdettigini dusunuyorum.

Her takimin iste sehir magandasi mi dersiniz, kiro mu, ayi mi neyse insanliktan cikmis taraftarlari oldugu izahtan vareste; ama tribunde heyecan aramak, hepsi birbirinden bayik football, rugby, cricket, baseball maclari bize gelmez demek (hele ki dünyayi kendi basina gezen bir adrenalin cankisi icin) bence son derece dogal.

Cocuk aslan cimbom'u tutuyor fener de kupayi (pardon, kupalari) kaybettiyse nolmus??? :))

meraklı

Barış, Londra yolunda mısın yoksa Avustralyalı kızlardan sörf yapmayı mı öğreniyorsun? Ne zaman dönüyorsun? :)))

özlem

bir zamandır sesin de çıkmıyor. meraktayız, haberin olsun!

chido

Hmmm Baris GSli ama olsun, yeterki furboldan azicik anliyor olsun, katiliyorum, bayik mac izlenmez tribunde, eger bayik bayik izliyceksen git evinde televizyonda izle di mi ama :) bi de zipla, zipla, ziplamayan cimbomlu :P demek istedim, hem zaten elinde sarapla pek ziplayabilmen mumkun diil, elinizde sarapla ziplamayin, uzerinize dokulebilir :)))

alppy

Amerika'da yapılan bir araştırmada televizyon kanalı bir hatadan dolayı 15 dakika boyunca aynı şeyi gösterdiğinde, başka kanala kaçan müşteri bilinç altında sürekli kanaldaki arızayı bahane edip o gün içerisindeki ziyaretini "sıfır" a indiriyormuş.Sonraki günlerdeki performansına da bağlı olarak yeniden ziyaretlerine devam ediyormuş. Hani sitesini yenilemeyen arkadaşlara duyurayım istedim.

visually addictive

kesin yeni bir leides meselesi canım...

ya da aklımıza bile getirmek istemeyeceğimiz barış hasta, barış kefalet bekliyor, barış bizi sevmiyor ihtimalleri....

Çiğdem

E ama hakkaten yani. Haberi olan haber verse bari.

Cuneyt

Dün akşam vakti bir ara "En zor kısmı son kısmıydı, bunu da İstanbul'a dönünce yazarım" içerikli bir giriş yaptın ama sildin sonra tekrar. Merak uyandırıcıydı açıkcası...

Cuneyt

Dün akşam vakti bir ara "En zor kısmı son kısmıydı, bunu da İstanbul'a dönünce yazarım" içerikli bir giriş yaptın ama sildin sonra tekrar. Merak uyandırıcıydı açıkcası...

visually addictive

bu arada barışcıım farkında mısın ama blogdaki comment kısmı barışsever bir forum haline dönüştü. şu güzel perşembe günü, resmi mesaimin bitimine 31 dakika, gayri resmisininkine 4 saat 31 dk kala, anladım ki benim gibi diğer plazacılar da burada, bütün gün yeni bir post bekliyoruz...

irem

Barış,döndü galiba :) ya da kutuplara gitti ,son bir kutup ayısı resmi çekmeden tamamlanmaz bu yolculuk :))

Cuzo

Aslanım benim anladın di mi sonunda memleketinin değerini var mı şu dünyada buradan daha güzel bir yer Allah'ın magandalarını bile özlersin işte böyle.

The comments to this entry are closed.