My Photo

Neredeyim?

Site güncellenince haber ver!


  • Lütfen mailinizi bırakın:
     
    Blog Updates by Bot A Blog
XML

« Göz doyar mı? Ne kadar görse doyar? | Main | Misafir Fotoğrafçı: Thomas! »

June 06, 2006

Comments

ali erdogan


Ne kadar trajiktirdir ki bu konu ile ilgili hic yorum gelmemistir !

Iste Turkiyem ! ve ruhen bitik ruhlari !

yaşayan ruhlardan biri

Merhaba,
Yazılarınızı yeni keşfettim, dostlarla da paylaştım. Bence yorum gelmemiş olması yorum yapılmadığından değil, birçoğumuzun hayalini gerçekleştirebilmiş birilerinin varlığının yarattığı şaşkınlık , coşku.. Hemen hayaller, programlar devreye girdiler.. Yazı aralarındaki müzikler de indirildi, dinleniyor.. Yani hayallere dalmaktan yorum yapılamadı.. bizde hediye kaşıklarımızı aladursakmı acaba yada göndersek mi ne yapsak..Biraz uzun bir yorum oldu galiba..Kusura bakmayın .. Paylaştığınız için teşekkürler..

Hatice

Baris selam,

Sen dunyayi gezerken maceralarini bende bu siteden takip etme sansi buldum. Buyuk tesaduf Mart 2006 da senden birkac ay sonra sirket gezisi ile Kuba'ya gitme sansi yakaladim. Ama ne yazik ki turla giden bir grubun uyesi olarak ne Havana'yi ne de Varadero'yu senin gozlerinden gezebildim.Bir tur paketi icinde sikisip kalmis bir ziyaretci olarak Kubayi Kubali gibi yasayamamis olmanin vermis oldugu dar ve kucuk cerceve gerekli tadi almamiza engel oldu. Neyseki senin yasadiklarin bir nebze olsun bir teselli oldu ve eski Havana'yi gezerken acaba Baris bu evde mi kalmisti, bu insanlarla mi tanismisti diye dusunerek kendimizi avuttuk.
Son olarak Gulin Akoz, Zweig'in Macellan'i ve sana esin kaynagi olan diger gezi kitaplarinin hepsini okudum. Ama sanirim beni en cok etkileyen Macellan oldu. Ozellikle Patagonya gezin benim icin en cok sey ifade eden yerdi. Burayi gezi planina katmanda bu kitabin etkisi olmustur diye dusunuyorum. Umarim bende yakinda sevgili esimi ikna edecegim ve Patagonya'ya gidecegim.
Saglikla Kal,

The comments to this entry are closed.